Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nieletni architekci

2012-02-14

Nieletni architekci

826 dziecięcych prac wpłynęło do organizatorów piątej edycji konkursu „Dom i Ogród moich marzeń”, nagrody wręczono podczas Dnia Edukacji Architektonicznej.

826 dziecięcych prac z 24 szkół podstawowych w województwie małopolskim oceniało jury konkursu „Dom i ogród moich marzeń”, który po raz piąty został zorganizowany przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów i Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w ramach Dni Edukacji Architektonicznej, 10 lutego br. w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie. Przyznanych zostało 48 nagród oraz 97 wyróżnień, w tym nagroda główna i nagrody m.in. prezydenta Krakowa i marszałka województwa małopolskiego, prezydenta Nowego Sącza i Nowego Targu, a także nagroda SBDiM.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdomy na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Nyskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Stargardzkilokale użytkowe na wynajem gmina Stoczekmieszkania na wynajem gmina Gorzkowicemieszkania na sprzedaż w Mostówcedomy na wynajem w Gwiździnachmieszkania na wynajem w Rzeczniów-Kolonii

Deweloperzy

);