Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niegotowe, ale przejezdne

2012-02-22

Niegotowe, ale przejezdne

21 lutego Rada Ministrów przyjęła regulacje, które umożliwią przejezdność niektórych polskich dróg i autostrad przed Euro 2012.

Rada Ministrów przyjęła regulacje zaproponowane przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, które dotyczą umożliwienia przejezdności dróg i autostrad przed Euro 2012. Przepisy te zostały zawarte w projekcie zmian ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych.

W przyjętym projekcie znalazł się zapis, który umożliwia nadzorowi budowlanemu wydanie zgody o przejezdności drogi bądź autostrady nawet wtedy, gdy nie wykonana została część robót wykończeniowych, innych robót budowlanych lub niespełnione zostały wymagania ochrony środowiska. Decyzje takie muszą być podjęte warunkowo i na określony czas, gdy spełnione zostaną wszystkie warunki prawa budowlanego, które gwarantują bezpieczeństwo użytkownikom.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianękamienice na zamianęgaraże na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Myśliborskimieszkania na sprzedaż powiat Słupeckidomy na wynajem gmina Sztutowolokale użytkowe na wynajem gmina Lwówekdomy na sprzedaż w Sątopachmieszkania na wynajem w Stanisławicachdomy na wynajem w Kobyłkach

Deweloperzy

);