Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nie odczujesz podróży do domu

2012-01-25

Nie odczujesz podróży do domu

Przyszli pracownicy biurowca, który zajmie miejsce DH Społem, będą mogli wsiąść do metra nie wychodząc na zewnątrz budynku.

Miejsce 4-piętrowego domu handlowego Sezam zajmie 8-kondygnacyjny biurowiec, wykonany ze szkła i stali. W jego wnętrzu znajdzie się wyjście do stacji metra „Świętokrzyska”. Projekty budynku biurowego i nowobudowanej II linii metra zostały szczegółowo uzgodnione – podało „Życie Warszawy”.

Inwestycję biurową będą realizować wspólnie Społem WSS Śródmieście i deweloper Juvenes. Zgodnie z zaakceptowanym projektem, front budynku ułoży się w kształt litery „S” – od nazwy Społem. Na poziomach od -1 do 1 znajdą się powierzchnie handlowe, usługowe i gastronomiczne. Wyższe kondygnacje przeznaczone będą na biura. Prace budowlane mają ruszyć na przełomie 2012 i 2013 r. Najpierw jednak rozebrany będzie stary budynek Sezamu, który powstał w 1969 r. Zgodę na rozbiórkę wyraził konserwator zabytków.

Wejście na peron znajdzie się na parterze biurowca, w części handlowej. Bezpośrednio nad schodami metra nadwieszona zostanie pierwsza kondygnacja.

Źródło: „Życie Warszawy” | 2012-01-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Pleszewskidomy na wynajem powiat Olsztyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Lubiczlokale użytkowe na sprzedaż gmina Chrzanówmieszkania na sprzedaż w Nowogardziedomy na sprzedaż w Milejowice-Koloniamieszkania na wynajem w Gaju Czernięcińskim

Deweloperzy

);