Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nie mogą się ich pozbyć

2012-04-16

Nie mogą się ich pozbyć

W pierwszym kwartale 2012 r. nowych właścicieli znalazło zaledwie 12 z 91 nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż, a należących do gminy Kraków.

W pierwszym kwartale 2012 r. nowych właścicieli znalazło zaledwie 12 z 91 nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż, a należących do gminy Kraków. Z dotychczas przeprowadzonych licytacji gmina uzyskała 6,5 mln zł.

Transakcje o największej wartości dotyczyły: dwóch nieruchomości przy ul. Igołomskiej, o powierzchni łącznej ponad 3,73 ha, przeznaczonych pod zabudowę usługową  (ok. 2,17 mln zł); udziału wynoszącego 21/80 części gruntu o pow. 0,3366 ha przy ul. Halickiej (1,919 mln zł) i działki pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o pow. 0,0323 ha przy ul. Solnej (1,21 mln zł).

Na najbliższe miesiące zapowiedziano przeprowadzenie kolejnych przetargów. 24 kwietnia zlicytowane zostaną m.in. grunt z zabytkową kamienicą przy ul. Stradomskiej, niezabudowana nieruchomość gruntowa położona przy ul. Starowiślnej oraz strych przeznaczony do adaptacji zlokalizowany przy pl. Wolnica. 10 maja od miasta będzie można nabyć lokal mieszkalny przy ul. św. Benedykta oraz zabudowaną nieruchomość gruntową przy ul. Rejtana. Na 22 maja zaplanowano ponowną licytację m.in. nieruchomości zabudowanej hotelem Chopin.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemmieszkania na wynajemdziałki na wynajemmieszkania na wynajem powiat Białobrzeskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Krapkowickimieszkania na sprzedaż gmina Wągrowiecdomy na wynajem gmina Widawamieszkania na wynajem w Sągnitachdomy na sprzedaż w Zabielemieszkania na wynajem w Sieciechowie

Deweloperzy

);