Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nie dla każdego

2011-05-09

Nie dla każdego

Blisko 6 tys. rodzin w Łodzi oczekuje na mieszkanie socjalne, z czego 3,5 tys. ma wyroki eksmisyjne.

Blisko 6 tys. rodzin w Łodzi oczekuje na mieszkanie socjalne, z czego 3,5 tys. ma wyroki eksmisyjne. Władze miasta nie mają co z nimi zrobić, ponieważ w mieście brakuje mieszkań. Jednocześnie okazuje się, że gmina ma w zanadrzu 862 puste mieszkania. Większość z nich wymaga remontu.

Najwięcej pustostanów znajduje się w Śródmieściu – 338, na Bałutach – 169, z kolei na Górnej i Polesiu – po 135, a na Widzewie – 79. Magistrat dysponuje 249 pustostanami wyłączonymi z użytkowania z powodu złego stanu technicznego. Natomiast aż 613 mieszkań miasto uznaje za wymagające remontu.
 
Urzędnicy wyliczyli, że remont 613 mieszkań będzie kosztował 7,2 mln zł, co oznacza, że remont jednego mieszkania pochłonie średnio 12 tys. zł. Pieniądze mają znaleźć się w budżecie na rok 2011, co daje nadzieję tym, którzy przez lata czekali na lokum.

 

Źródło: NaszeMiasto.pl | 2011-05-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat Średzkimieszkania na sprzedaż powiat Ostrowieckimieszkania na wynajem gmina Radzyń Podlaskimieszkania na sprzedaż gmina Nowinkamieszkania na sprzedaż w Dobrczumieszkania na wynajem w Nowym Świaciedomy na sprzedaż w Kramkówce Dużej

Deweloperzy

);