Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nie będzie nowych dworców

2009-03-31

Nie będzie nowych dworców

PKP najprawdopodobniej nie wywiążą się z obietnic dotyczących przebudowy dworców Wschód i Zachód w Warszawie.

PKP najprawdopodobniej nie wywiążą się z obietnic dotyczących przebudowy dworców Wschód i Zachód w Warszawie. Powodem tego jest brak środków finansowych w wysokości ok. pół miliarda zł – podaje Dziennik „Polska”. Wykonany zostanie tylko tzw. „plan minimum”, obejmujący mycie dworców i wymianę torów.

PKP utrzymują, że mimo problemów finansowych uda się im do 2012 r. wyremontować linię średnicową między obydwoma dworcami – dodaje dziennik. Prace przy Dworcu Centralnym mają pójść zgodnie z planem. Mają zostać wymienione klimatyzacja i oświetlenie. Zostaną uporządkowane restauracje, a sam dworzec będzie dokładnie wyczyszczony.
 

 

Źródło: Dziennik „Polska” 24.03.2009 | 2009-03-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Głogowskidomy na sprzedaż powiat Łobeskimieszkania na sprzedaż gmina Kcyniamieszkania na sprzedaż gmina Rusiecmieszkania na wynajem w Winnicydomy na wynajem w Aleksandrówkudomy na sprzedaż w Mzurowie

Deweloperzy

);