Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Narodowe Centrum Nauki w Krakowie

2010-04-20

Narodowe Centrum Nauki w Krakowie

Narodowe Centrum Nauki będzie mieć siedzibę w Krakowie. W związku z tym miasto odwiedziła 9 kwietnia minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbara Kudrycka.

Narodowe Centrum Nauki będzie mieć siedzibę w Krakowie. W związku z tym miasto odwiedziła 9 kwietnia minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbara Kudrycka. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zaproponował atrakcyjne nieruchomości, które miasto może przeznaczyć pod siedzibę Centrum, m.in. kamienice położone w Małym Rynku 5 i 6 oraz w Rynku Głównym 29.

Narodowe Centrum Nauki będzie instytucją rozdzielającą pieniądze budżetowe na badania naukowe. Będzie zajmować się przyznawaniem – w drodze konkursów – grantów badawczych we wszystkich dziedzinach nauki. Kwota, jaką będzie dysponować instytucja, może wynosić ponad 500 mln złotych. Minimum 15 proc. środków przeznaczane będzie na badania prowadzone przez początkujących naukowców. O granty NCN będą mogły się ubiegać zarówno instytuty naukowe i zespoły badawcze, jak i osoby fizyczne, prowadzące na własną rękę badania, które mogą stanowić w przyszłości przełom dla dotychczasowego stanu wiedzy.
 

 

 

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" 8/2010 | 2010-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Bytomdomy na sprzedaż powiat Wodzisławskimieszkania na wynajem gmina Łowiczdomy na sprzedaż gmina Namysłówdomy na wynajem w Bobrownikachdomy na wynajem w Jaśkowicachmieszkania na wynajem w Dąbiu Poduchownym

Deweloperzy

);