Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nanotechnologia

2011-10-04

Nanotechnologia

Przy al. Piastów w Szczecinie powstaje nowoczesne Centrum Nanotechnologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Oficjalne rozpoczęcie budowy Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, połączone z podpisaniem aktu erekcyjnego i wmurowaniem kamienia węgielnego, odbyło się 2 października. Jednak prace budowlane przy realizacji szczecińskiej inwestycji trwają już od kilku miesięcy – czytamy w „Głosie Szczecińskim”.

W budynku o powierzchni ponad 10 tys. m kw. znajdą się 72 laboratoria dydaktyczne. Prowadzone będą w nich zajęcia praktyczne dla kierunków m.in. technologii chemicznej, inżynierii procesowej, czy biotechnologii i nanotechnologii. Pierwsi żacy rozpoczną zajęcia w lutym 2013 r. Centrum  będzie służyło nie tylko studentom, pracownikom akademickim i naukowym, ale też mieszkańcom i władzom miasta. W budynku znajdzie się sala konferencyjno-wykładowa na 500 osób.

Wykonawcą inwestycji jest firma Erbud. Wartość projektu szacuje się na ponad 44 mln zł. Budowa współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Termin zakończenia robót budowlanych to wrzesień 2012 r.

Źródło: „Głos Szczeciński”, 3.10.2011 | 2011-10-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice na sprzedażdomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat Milickimieszkania na sprzedaż powiat Janowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Beskodomy na sprzedaż gmina Nowodwórdomy na wynajem w Żłobiniemieszkania na wynajem w Osinachdomy na wynajem w Lisa Młyn

Deweloperzy

);