Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nanoinwestycja AGH

2011-04-21

Nanoinwestycja AGH

Kamień węgielny pod budowę Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii Akademii Górniczo-Hutniczej został wbudowany 20 kwietnia.

Kamień węgielny pod budowę Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii Akademii Górniczo-Hutniczej został wbudowany 20 kwietnia. Budynek zostanie oddany do użytku pod koniec 2012 r. Znajdzie się w nim 15 ultranowoczesnych labolatoriów, w tym tzw. „clean room” z aparaturą do nanotechnologii i nanodiagnostyki materiałowej.

Projekt zostanie zrealizowany w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka, działanie 2.1 Rozwój ośrodków o wysokim potencjale badawczym, a jego realizacja pochłonie kwotę 89,84 mln zł. Pozwoli to stworzyć nowoczesny instytut naukowo-badawczy w dziedzinie nauki o materiałach i zaawansowanych technologiach materiałowych dla nowo powstającej jednostki pozawydziałowej ACMIN-AGH.
 
Oprócz prowadzonych badań centrum umożliwi prowadzenie prac doktorskich, staży podoktorskich oraz habilitacji na zaawansowanym poziomie, co tym samym zapewni efektywne kształcenie i odnawianie kadry naukowej AGH oraz regionu w zakresie nanotechnologii, inżynierii i fizyki materiałowej.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-04-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Jaworznomieszkania na wynajem powiat Świebodzińskidomy na wynajem gmina Nowe Miasto Lubawskiemieszkania na wynajem gmina Racibórzmieszkania na sprzedaż w Olszanicydomy na sprzedaż w Bugajumieszkania na sprzedaż w Kępowizna

Deweloperzy

);