Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce stanie we Wrocławiu

2006-09-21

Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce stanie we Wrocławiu

Spółka deweloperska LC Corp wybuduje w centrum Wrocławia najwyższy w Polsce budynek mieszkalny, z częścią biurową i handlową, o roboczej nazwie Sky Tower.

Spółka deweloperska LC Corp wybuduje w centrum Wrocławia najwyższy w Polsce budynek mieszkalny, z częścią biurową i handlową, o roboczej nazwie Sky Tower.

Budowla o powierzchni 300 tys. m kw. stanie na działce przy ul. Powstańców Śląskich i będzie kompleksem 6 budynków. Jednym z obiektów ma być 51-kondygnacyjna wieża o wysokości 202 metrów, w której znajdą się luksusowe apartamenty. Sprzedaż, podobnie jak rozpoczęcie inwestycji, rozpocznie się już w przyszłym roku. Ceny lokali mają się kształtować na górnym poziomie cen apartamentów we Wrocławiu.

Autorem projektu Sky Tower jest warszawskie biuro projektowe B&G. Budowa kompleksu - szacowana na ok. 400 mln dolarów - ma być finansowana częściowo z kredytów (ok. 75 procent), częściowo ze środków własnych. Całość ma być gotowa w II kwartale 2010 roku.

Aby pozyskać znaczące środki na realizację innych swoich projektów, LC Corp w połowie 2007 roku chce zadebiutować na GPW.

Źródło: | 2006-09-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażgaraże do kupieniadomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Grodziskidomy na sprzedaż powiat Prudnickilokale użytkowe na wynajem gmina Dziwnówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Gozdnicamieszkania na wynajem w Podlechachmieszkania na wynajem w Zgorzałemieszkania na wynajem w Ładach

Deweloperzy

);