Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce stanie we Wrocławiu

2006-09-21

Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce stanie we Wrocławiu

Spółka deweloperska LC Corp wybuduje w centrum Wrocławia najwyższy w Polsce budynek mieszkalny, z częścią biurową i handlową, o roboczej nazwie Sky Tower.

Spółka deweloperska LC Corp wybuduje w centrum Wrocławia najwyższy w Polsce budynek mieszkalny, z częścią biurową i handlową, o roboczej nazwie Sky Tower.

Budowla o powierzchni 300 tys. m kw. stanie na działce przy ul. Powstańców Śląskich i będzie kompleksem 6 budynków. Jednym z obiektów ma być 51-kondygnacyjna wieża o wysokości 202 metrów, w której znajdą się luksusowe apartamenty. Sprzedaż, podobnie jak rozpoczęcie inwestycji, rozpocznie się już w przyszłym roku. Ceny lokali mają się kształtować na górnym poziomie cen apartamentów we Wrocławiu.

Autorem projektu Sky Tower jest warszawskie biuro projektowe B&G. Budowa kompleksu - szacowana na ok. 400 mln dolarów - ma być finansowana częściowo z kredytów (ok. 75 procent), częściowo ze środków własnych. Całość ma być gotowa w II kwartale 2010 roku.

Aby pozyskać znaczące środki na realizację innych swoich projektów, LC Corp w połowie 2007 roku chce zadebiutować na GPW.

Źródło: | 2006-09-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Łęczyckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wielickidomy na sprzedaż gmina Pruszkówdomy na sprzedaż gmina M. Zabrzedomy na wynajem w Tomaszewiemieszkania na sprzedaż w Wiktorowiedomy na wynajem w Koleśnikach

Deweloperzy

);