Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najpiękniejszy w Małopolsce

2011-11-17

Najpiękniejszy w Małopolsce

Plac miejski w Tarnowie okazał się zwycięzcą plebiscytu na najpiękniejszy rynek w województwie.

Tarnowski rynek to najpiękniejszy rynek w województwie małopolskim – tak uznali internauci głosujący w plebiscycie zorganizowanym przez portal NaszeMiasto.pl. O tytuł najpiękniejszego rynku w Małopolsce od 3 października do 15 listopada walczyło 29 miast.

Na tarnowski rynek zostało oddanych 27 246 głosów. Na drugim miejscu uplasował się rynek w Starym Sączu, który zdobył ponad 6 tys. mniej głosów. Pierwszą trójkę zamknął rynek w Niepołomicach, na który zagłosowano 11076 razy. Krakowski rynek uzyskał w konkursie 5 312 głosów, co pozwoliło mu zająć piątą pozycję w rankingu.

Tarnowski rynek jest jednym z mniejszych placów miejskich w Polsce. Otaczają go zabytkowe, renesansowe kamienice. Pośrodku usytuowany jest ratusz z gotyckimi fragmentami pierwotnej architektury oraz wysoką attyką z charakterystycznymi czternastoma maszkaronami.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Grodziskidomy na sprzedaż powiat Piskidomy na wynajem gmina Smołdzinolokale użytkowe na wynajem gmina Łopusznomieszkania na wynajem w Rakołupach Małychmieszkania na sprzedaż w Klinachdomy na sprzedaż w Lipniku

Deweloperzy

);