Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najpewniejszy jest zarobek na nieruchomościach

2006-09-04

Najpewniejszy jest zarobek na nieruchomościach

W pierwszej połowie roku, najbardziej opłacalne okazało się lokowanie pieniędzy w nieruchomości. Cena metra kw. mieszkania w Warszawie wzrosła o prawie 24 proc.

W pierwszej połowie roku, najbardziej opłacalne okazało się lokowanie pieniędzy w nieruchomości. Cena metra kw. mieszkania w Warszawie wzrosła o prawie 24 proc. - podaje "Gazete Prawna".

Tymczasem fundusze akcyjne przyniosły średnio 16,2%. Hossa na rynkach towarowych pozwoliła też nieźle zarobić na złocie i srebrze, które w pierwszej połowie roku zdrożały o ok. 15%. Zawiedzeni mogli poczuć się natomiast ci, którzy ulokowali oszczędności w walutach.

Wiele wskazuje na to - pisze dziennik - że w nadchodzącym półroczu zakup akcji nie przyniesie atrakcyjnych zysków. Pojawiają się symptomy spowolnienia gospodarczego na świecie. Pewne jest natomiast, że przez kilka lat hossa będzie trwać na rynku nieruchomości. Ceny mieszkań przez 3-5 lat będą rosły w tempie kilkunastu procent rocznie. Duże perspektywy mają też fundusze nieruchomości operujące na rynkach wschodzących, zwłaszcza w Rumunii. W najbliższych 6 miesiącach może to być jeden z najbardziej zyskownych rynków.

Źródło: "Gazeta Prawna", 31.08.2006 | 2006-09-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania na zamianęgaraże na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Limanowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Szamotulskidomy na sprzedaż gmina Rytwianylokale użytkowe na wynajem gmina Chodówmieszkania na wynajem w Wołyńcachmieszkania na wynajem w Turzańskudomy na sprzedaż w Jacewie

Deweloperzy

);