Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najnowocześniejsza galeria w północnej części Bochni

2008-07-03

Najnowocześniejsza galeria w północnej części Bochni

W oddalonej o 40 km od Krakowa Bochni powstanie galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia.

W oddalonej o 40 km od Krakowa Bochni powstanie galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia. „Gazeta Krakowska” donosi, iż inwestor z Rzeszowa, który wybudował już podobne obiekty w Rzeszowie, Dębicy i Krynicy, przedstawił władzom miasta plany wizualizacyjne przyszłego centrum handlowego. Galeria, która w planach ma zajmować 20 tys. m kw., będzie posiadać 170 boksów handlowych, olbrzymi sklep spożywczy i wielopoziomowy parking na 600 aut. Znajdą się tam sklepy znanych marek (m.in. Apart, Empik, Rossman), restauracje i kawiarnie, banki, poczta i inne punkty usługowe ułatwiające życie mieszkańcom.

Wybudowanie galerii przyniesie wiele zysków 30-tysięcznej Bochni, nie tylko ze względu na nowe miejsca pracy, ale także dzięki usprawnieniu komunikacji w mieście, ponieważ włodarze zastrzegli, że inwestor musi przebudować skrzyżowanie ulic Proszowskiej i Partyzantów. Również lokalizacja galerii, która stanęłaby w północnej części miasta, w pobliżu dworca PKS i PKP, jest bardzo dobra – czytamy dalej.

Inwestor potrzebuje pełnej akceptacji władz, by uzyskać pozwolenie na budowę. Okazuje się bowiem, że zgodnie z wcześniejszą uchwałą Rady Miejskiej w mieście soli nie można stawiać obiektów handlowych większych niż 400 m kw. Jak donosi dziennik, jeśli projekt zostanie zaaprobowany, wówczas na pierwsze zakupy w Galerii Bochnia będzie można wybrać się już latem 2010 roku.

Źródło: „Gazeta Krakowska” 27.06.2008 | 2008-07-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania na wynajemmieszkania do kupieniadomy na wynajem powiat Skarżyskimieszkania na sprzedaż powiat Wałbrzyskidomy na wynajem gmina Kościeliskodomy na wynajem gmina Kamieńdomy na sprzedaż w Nowym Tarnowiemieszkania na sprzedaż w Czyściecmieszkania na wynajem w Skrzeszewie

Deweloperzy

);