Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najnowocześniejsza galeria w północnej części Bochni

2008-07-03

Najnowocześniejsza galeria w północnej części Bochni

W oddalonej o 40 km od Krakowa Bochni powstanie galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia.

W oddalonej o 40 km od Krakowa Bochni powstanie galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia. „Gazeta Krakowska” donosi, iż inwestor z Rzeszowa, który wybudował już podobne obiekty w Rzeszowie, Dębicy i Krynicy, przedstawił władzom miasta plany wizualizacyjne przyszłego centrum handlowego. Galeria, która w planach ma zajmować 20 tys. m kw., będzie posiadać 170 boksów handlowych, olbrzymi sklep spożywczy i wielopoziomowy parking na 600 aut. Znajdą się tam sklepy znanych marek (m.in. Apart, Empik, Rossman), restauracje i kawiarnie, banki, poczta i inne punkty usługowe ułatwiające życie mieszkańcom.

Wybudowanie galerii przyniesie wiele zysków 30-tysięcznej Bochni, nie tylko ze względu na nowe miejsca pracy, ale także dzięki usprawnieniu komunikacji w mieście, ponieważ włodarze zastrzegli, że inwestor musi przebudować skrzyżowanie ulic Proszowskiej i Partyzantów. Również lokalizacja galerii, która stanęłaby w północnej części miasta, w pobliżu dworca PKS i PKP, jest bardzo dobra – czytamy dalej.

Inwestor potrzebuje pełnej akceptacji władz, by uzyskać pozwolenie na budowę. Okazuje się bowiem, że zgodnie z wcześniejszą uchwałą Rady Miejskiej w mieście soli nie można stawiać obiektów handlowych większych niż 400 m kw. Jak donosi dziennik, jeśli projekt zostanie zaaprobowany, wówczas na pierwsze zakupy w Galerii Bochnia będzie można wybrać się już latem 2010 roku.

Źródło: „Gazeta Krakowska” 27.06.2008 | 2008-07-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Prudnickilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Kielcemieszkania na sprzedaż gmina Dziwnówmieszkania na sprzedaż gmina Radgoszczmieszkania na wynajem w Adeliniedomy na wynajem w Wierciszewiedomy na sprzedaż w Łukówcu

Deweloperzy

);