Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najlepsze warunki do życia są w Niepołomicach

2010-09-20

Najlepsze warunki do życia są w Niepołomicach

Wg raportu na temat warunków życia w Małopolsce, to właśnie w Niepołomicach poziom ten podniósł się najbardziej.

Wg raportu na temat warunków życia w Małopolsce, to właśnie w Niepołomicach poziom ten podniósł się najbardziej – donosi „Dziennik Polski”

Tuż za Niepołomicami znajduje się Kraków, Zakliczyn, Bochnia, Zakopane, Krynica – Zdrój. W grupie 23 miast, w których warunki życia można ocenić pozytywnie znajduje się m.in. Brzeszcze, Muszyna, Olkusz.

Raport przedstawia nie tylko obecny stan małopolskich miast. Wskazuje również miasta, które wykazują potencjał. W tej kategorii przoduje Kraków.
 

Źródło: „Dziennik Polski” | 2010-09-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęgaraże na wynajemdziałki na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. st. Warszawamieszkania na wynajem powiat Głubczyckilokale użytkowe na wynajem gmina Sernikidomy na sprzedaż gmina Modliborzycedomy na sprzedaż w Brzostowcumieszkania na sprzedaż w Dzierźniedomy na wynajem w Wielopolu

Deweloperzy

);