Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najlepsze tereny inwestycyjne na Śląsku

2007-11-21

Najlepsze tereny inwestycyjne na Śląsku

W konkursie „Grunt na medal 2007” został wyróżniony teren w Gminnej Strefie Aktywności Gospodarczej w Jeleniu (dzielnica Jaworzna).

W konkursie „Grunt na medal 2007” został wyróżniony teren w Gminnej Strefie Aktywności Gospodarczej w Jeleniu (dzielnica Jaworzna) – donosi „Dziennik Zachodni”. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych stwierdziła, że obszar ten jest najlepszy w województwie śląskim i przyznała miastu pierwszą nagrodę. Tym samym Jaworzno wyprzedziło nawet Katowice.

Nagrodzony teren jest obszarem inwestycyjnym utworzonym w 2002 roku w ramach Gminnej Strefy Aktywności – czytamy dalej. Zostanie on wystawiony na przetarg w lutym 2008 roku.

Zainteresowanie działkami w Jaworznie jest spore, gdyż miasto ma atrakcyjne położenie – blisko stąd do Krakowa i do Katowic. Dlatego władze dążą do rozszerzenia strefy. Jak informuje gazeta, akcja scalania gruntów pod budownictwo mieszkaniowe zakończyła się powodzeniem – powstało dwieście działek, z których każda ma korzystne parametry. Po opracowaniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego władze miasta planują objąć scalaniem kolejne tereny pod budownictwo mieszkaniowe.

Źródło: „Dziennik Zachodni” 6.11.2007 | 2007-11-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Pińczowskilokale użytkowe na wynajem powiat Tomaszowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Pierzchnicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Koszarawadomy na sprzedaż w Nowych Raciborachmieszkania na wynajem w Zarzeczedomy na sprzedaż w Kolnicy

Deweloperzy

);