Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najemca Reguły Logistic Park

2012-01-30

Najemca Reguły Logistic Park

2,4 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej wynajęła Polska Grupa Drogeryjna.

Polska Grupa Drogeryjna wynajęła 2,4 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku Reguły Logistic Park. W transakcji pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

Polska Grupa Drogeryjna (PGD) powstała w czerwcu 2008 r., jako kontynuacja działalności kilku firm dystrybucyjnych (m.in. Tarkon-Gradi). Dziś spółka stanowi segment sprzedaży hurtowej Grupy Kapitałowej EKO Holding i jest największą tego typu firmą w Polsce.

Reguły Logistic Park to wielofunkcyjny kompleks biznesowy, który zlokalizowany jest w Regułach p. Warszawą. Został on zaprojektowany z przeznaczeniem dla klientów o różnym profilu działalności.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniahale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Sępoleńskimieszkania na sprzedaż powiat Średzkidomy na sprzedaż gmina Wolbrommieszkania na wynajem gmina Bartniczkamieszkania na sprzedaż w Olszakachdomy na wynajem w Strzeszkowicachdomy na sprzedaż w Młynarskiej Woli

Deweloperzy

);