Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najdłuższy w regionie

2011-10-18

Najdłuższy w regionie

W ramach budowy dobczyckiej obwodnicy powstanie pokaźny most liczący ok. 650 m długości.

W Dobczycach na rzece Raba, powstanie najdłuższy most w Małopolsce. Liczący ok. 650 m. kolos będzie częścią północno – wschodniej obwodnicy miasta.

Koncept mostu zakłada, połączenie go z estakadą dojazdową wznoszącą się nad doliną rzeki oraz potokiem Młynówka. Takie rozwiązanie ma zapewnić wkomponowanie konstrukcji w otoczenie. Projekt mostu został wykonany przez pracownię Promost Consulting z Rzeszowa.

Budowa dobczyckiej obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 964 rozpoczęła się w 2009 r. Jej celem jest wyprowadzenie natężonego ruchu tranzytowego z centrum miasta. W sumie przedsięwzięcie pochłonie ok. 58 mln zł, z czego ok. 85 proc. będzie sfinansowane ze środków unijnych. Inwestorem jest Województwo Małopolskie, w imieniu którego działa Zarząd Dróg Wojewódzkich, a planowany termin zakończenia budowy inwestycji to początek 2012 r. Roboty mają być prowadzone również zimą.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-10-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdomy na zamianęinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Gryfińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Zielonogórskimieszkania na wynajem gmina Liszkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kętrzyndomy na sprzedaż w Tokarachmieszkania na wynajem w Starych Miastiedomy na wynajem w Trojanowicach

Deweloperzy

);