Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nagrody „Budowlana Firma Roku" i „Polski Herkules" rozdane

2010-03-01

Nagrody „Budowlana Firma Roku" i „Polski Herkules" rozdane

W Warszawie wręczono 25 lutego wyróżnienia za rok 2009: „Laury Buildera", „Budowlana Firma Roku", „Polski Herkules".

Najbliższym naszym celem jest przygotowanie reformy budownictwa społecznego – mówił podczas uroczystości wręczenia nagród przyznawanych przez miesięcznik „Builder" wiceminister infrastruktury Piotr Styczeń. Podczas uroczystości 25 lutego w Pałacu Lubomirskich w Warszawie wręczono wyróżnienia za rok 2009: „Laury Buildera", „Budowlana Firma Roku", „Polski Herkules".

Wyróżnienie „Budowlana Firma Roku", stanowiące jednocześnie nominację do statuetki „Polski Herkules" w roku następnym, trafiło do rąk prezesów szesnastu firm. Poza firmami o profilu ściśle budowlanym, nagrody otrzymują także osoby i firmy spoza branży. Podstawę do oceny stanowią m.in. dostępność produktu lub usługi, nowatorstwo, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku, a także relacje firma – klient. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się m.in. Politechnika Krakowska i Stowarzyszenie Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.
 
Tytuł „Polski Herkules" otrzymują szefowie firm, którzy mają na swoim koncie szczególne osiągnięcia w branży budowlanej. Statuetki specjalne trafiają ponadto do organizacji oraz osób, które swoją działalnością wywarły wpływ na rozwój polskiego budownictwa. Jedną ze statuetek odebrał dr inż. Piotr Pachowski, wybitny konstruktor budowlany, autor ponad 170 projektów konstrukcyjnych, wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. „Polskim Herkulesem" uhonorowano ponadto prof. Leonarda Runkiewicza z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, zastępcę przewodniczącego Rady Naukowej Instytutu Techniki Budowlanej, doceniając tym samym wybitne osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i inżynierskie w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych. Tytuł „Polskiego Herkulesa" za działalność na rzecz rozwoju nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej otrzymał Polski Klub Infrastruktury Sportowej.
 

 

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury 26.02.2010 | 2010-03-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażdomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Łosickimieszkania na sprzedaż powiat Stargardzkidomy na wynajem gmina Stary Dzierzgońdomy na sprzedaż gmina Lipkadomy na sprzedaż w Górzedomy na sprzedaż w Kowalewszczyzna-Folwarkudomy na sprzedaż w Wypychach

Deweloperzy

);