Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nafta po remoncie

2011-08-29

Nafta po remoncie

Socrealistyczny biurowiec przy ul. Lubicz odzyskał dawną świetność.

Zakończył się remont biurowca Nafty przy ul. Lubicz 25. Socrealistyczny budynek, wzniesiony pod koniec lat 40. XX wieku, odzyskał dawną świetność dzięki dbałości inwestora o odtworzenie jego pierwotnego wyglądu.

Biurowiec Nafty znajduje się w wojewódzkiej ewidencji zabytków oraz w "Atlasie dóbr kultury współczesnej województwa małopolskiego". Jego bryłę wyróżnia rytmiczny układ elewacji oraz charakterystyczne wejście główne kształtem przypominające rotundę na betonowych kolumnach. Prace związane z malowaniem elewacji budynku rozpoczęły się w marcu ubiegłego roku. Teraz nieruchomość zdobi piaskowa barwa nawiązująca do oryginalnego, zaprojektowanego przez Włodzimierza Minnicha koloru elewacji budynku.

Obecnie budynek jest siedzibą wielu znanych i prestiżowych instytucji, m.in. Grupy PGNiG, Górniczego Biura Projektów Pangaz czy Domu Maklerskiego Banku BPS.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadziałki na sprzedażdziałki do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. Białystoklokale użytkowe na sprzedaż powiat Zawierciańskidomy na wynajem gmina Chełmiecdomy na sprzedaż gmina Radkówmieszkania na sprzedaż w Staszowicachmieszkania na wynajem w Mićkowa Haćdomy na sprzedaż w Zalesie

Deweloperzy

);