Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nadchodzi KreoDOM!

2009-02-02

Nadchodzi KreoDOM!

Ruszył najnowszy portal internetowy, prezentujący pełną gamę gotowych projektów domów – kreoDOM.pl. Jak zapewniają twórcy projektu, kreoDOM.pl znacząco wyróżnia się spośród konkurencyjnych portali tego typu.

Ruszył najnowszy portal internetowy, prezentujący pełną gamę gotowych projektów domów – kreoDOM.pl Jak zapewniają twórcy projektu, kreoDOM.pl znacząco wyróżnia się spośród konkurencyjnych portali tego typu. Przede wszystkim dysponuje przyjazną, bardzo przejrzystą wyszukiwarką projektów, która umożliwia łatwe wyszukanie każdego typu domu. Ponadto można tam znaleźć projekty architektów, którzy w zróżnicowany sposób podchodzą do tematu projektowania. Dzięki stałej współpracy z 22 czołowymi pracowniami architektonicznymi z całej Polski kreoDOM.pl zawiera bazę wszelkich typów domów jednorodzinnych – od małych i prostych, po luksusowe rezydencje i domy nowoczesne. Docelowo portal będzie zawierał bazę ponad 3000 projektów.
Do każdego z projektów prezentowanych w kreoDOM.pl – na życzenie – mogą być dołączone bezpłatne wyceny budowy i kosztorysy. W portalu można znaleźć również najciekawsze, szczególnie polecane technologie budowlane i wykończeniowe.

Źródło: | 2009-02-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Jaworskimieszkania na wynajem powiat Tucholskimieszkania na sprzedaż gmina Potęgowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Szydłowomieszkania na wynajem w Samsonowicachmieszkania na sprzedaż w Woli Bałuckiejmieszkania na sprzedaż w Chudobie

Deweloperzy

);