Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nadchodzące inwestycje w stolicy

2008-09-23

Nadchodzące inwestycje w stolicy

Białołęka, Praga-Południe, Żoliborz, tereny wokół dawnej Huty Luccini czy podwarszawskie miasteczka – to miejsca, w których deweloperzy planują przyszłoroczne inwestycje.

Białołęka, Praga-Południe, Żoliborz, tereny wokół dawnej Huty Luccini czy podwarszawskie miasteczka – to miejsca, w których deweloperzy planują przyszłoroczne inwestycje. Po boomie budowlanym w 2007 r. i ostudzeniu rynku mieszkaniowego w bieżącym, rok 2009 ma być czasem stabilizacji – przewidują eksperci.

Dopiero pod koniec przyszłego roku może nastąpić ożywienie na rynku mieszkaniowym, związane z niewystarczającą liczbą mieszkań gotowych i ciągle dużym popytem – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Na przełomie 2008/2009 ruszy budowa dużego kompleksu mieszkaniowo-usługowego przy ulicy Ostrobramskiej. Planowane osiedle ma mieć swoje własne ulice, place i pozostałą niezbędną infrastrukturę. Również w przyszłym roku rozpocznie się kolejna faza przygotowań do realizacji projektu inwestycji na terenach byłej Huty Warszawa. Budowa ma się rozpocząć dopiero w 2012 r., ale skala tego przedsięwzięcia wymaga ostrożnych i przemyślanych decyzji. Nowe, składające się z sześciu budynków osiedle powstanie w Józefosławiu. Mieszkania w tym kompleksie mają być oddane do użytku w pierwszym kwartale 2011 r.

Deweloperzy planują także nowe projekty w podwarszawskich miejscowościach, m.in. w Jankach, Ząbkach i Wołominie. Początek nadchodzącego roku to także pierwszy etap inwestycji dewelopera z hiszpańskim kapitałem na Żoliborzu, przy ul. Przasnyskiej. W planach na rok 2009 jest także wybudowanie 30 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Białołęce przy ulicy Berensona – wylicza dziennik.

 

Źródło: „Rzeczpospolita” 8.09.2008 | 2008-09-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażkamienice na sprzedażgaraże do kupieniadomy na sprzedaż powiat Mogileńskidomy na wynajem powiat Kieleckidomy na sprzedaż gmina Rybczewicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Rąbinodomy na sprzedaż w Staropolumieszkania na sprzedaż w Puszczykowo-Zaborzumieszkania na wynajem w Skarszewie

Deweloperzy

);