Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Na rzecz innowacji

2011-11-03

Na rzecz innowacji

W Podzamczu koło Chęcin powstaje Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne, które będzie akceleratorem rozwoju i nowych technologii.

W Podzamczu koło Chęcin powstaje Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne. W ramach inwestycji, w pierwszym etapie wybudowany zostanie Park Naukowo-Technologiczny, a w drugim Regionalny Inkubator Technologiczny. W centrum znajdą się laboratoria badawczo-wdrożeniowe: Biobanku Świętokrzyskiego, Laboratorium Badań Genetyki Medycznej, Biomarkerów, Nowych Biotechnologii i Bioinformatyków.

Na budowę laboratorium nauki RCNT przeznaczone jest dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego w kwocie 15,3 mln zł. Pierwszy etap inwestycji ma zostać zakończony w 2012 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice na wynajemmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Brzezińskimieszkania na wynajem powiat Opolskidomy na sprzedaż gmina Zarzeczemieszkania na sprzedaż gmina Zawadydomy na wynajem w Kluskudomy na sprzedaż w Gmurowiemieszkania na wynajem w Hucie Bardzyńskiej

Deweloperzy

);