Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Na bruk

2011-05-27

Na bruk

Lokatorzy dawnego hotelu pielęgniarek przy ul. Hirszfelda w Lublinie mogą stracić mieszkania.

Lokatorzy dawnego hotelu pielęgniarek przy ul. Hirszfelda w Lublinie mogą stracić mieszkania. Właścicielem budynku jest Uniwersytet Medyczny, który planuje tam urządzić akademik. „Dziennik Wschodni” podaje, że mieszkańcy są rozgoryczeni gdyż ratusz nie chce przyznać im mieszkań zastępczych.

Mieszkańcy walczą w sądzie o mieszkania z właścicielem hotelu i to do sądu należy decyzja o ich eksmisji. „Dziennik Wschodni” informuje, że władze miasta złożyły wniosek, by sąd nie przyznawał lokatorom mieszkań zastępczych, wyjaśniając, że zgodnie z prawem takie mieszkania im się nie należą, gdyż hotel to obiekt tymczasowego zakwaterowania.

Ewa Lipińska, dyrektor Wydziału Spraw Mieszkaniowych Urzędu Miasta w Lublinie, informuje, że ratusz nie jest w stanie zapewnić wszystkim lokali zastępczych, w szczególności dlatego, że to nie władze miasta wprowadziły mieszkańców do hotelu na ul. Hirszfelda.

Źródło: „Dziennik Wschodni”, 25.05.2011 | 2011-05-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat M. Tarnobrzeglokale użytkowe na wynajem powiat Sępoleńskimieszkania na sprzedaż gmina Oleśnicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Jabłonowo Pomorskiemieszkania na sprzedaż w Ropiemieszkania na sprzedaż w Mesznodomy na wynajem w Stara Jakać

Deweloperzy

);