Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Muzyka w Domu Górnika

2013-07-31

Muzyka w Domu Górnika

Zaprezentowano najlepszą pracę wyłonioną w konkursie na „Projekt koncepcyjny budynku dawnego GDK, przyszłe Centrum Kultury im. Wałbrzyskich Górników”.

Zaprezentowano najlepszą pracę wyłonioną w konkursie na „Projekt koncepcyjny budynku dawnego GDK, przyszłe Centrum Kultury im. Wałbrzyskich Górników”. Zgodnie z werdyktem komisji sędziowskiej pracownia architektoniczna HS 99 z Koszalina przygotowuje obecnie koncepcje budowlane i wykonawcze. W związku z tym, oprócz wizualizacji budynku, na spotkaniu w Filharmonii Sudeckiej architekci przedstawili do oceny stowarzyszeń kulturalnych i górniczych szczegółowe wnioski z dotychczasowych prac nad projektem. Podstawę obiektu ma stanowić pozostałość po dawnym Górniczym Domu Kultury. Budynek zostanie przystosowany do nowych funkcji, przede wszystkim koncertowych związanych z działalnością Filharmonii Sudeckiej. W projekcie uwzględniono 2 sale koncertowe, salę baletową, studio nagrań, galerię sztuki, izbę pamięci oraz część wypoczynkowo-gastronomiczną.

Koszt budowy Centrum Kultury wyniesie 5 mln zł. Władze Wałbrzycha podjęły starania o wpisanie obiektu na listę projektów kluczowych w ramach perspektywy unijnej na lata 2014 - 2020. W ten sposób przed miastem otworzy się szansa na finansowanie inwestycji ze środków zewnętrznych.

Źródło: KRN.pl | 2013-07-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Zduńskowolskimieszkania na wynajem powiat Bydgoskilokale użytkowe na wynajem gmina Wysokie Mazowieckiedomy na wynajem gmina Międzychódmieszkania na wynajem w Krzywedomy na sprzedaż w Sitańcudomy na sprzedaż w Grzmiący

Deweloperzy

);