Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Multivilla w Katowicach

2009-12-21

Multivilla w Katowicach

Będzie niepodobna do żadnej innej i jak na polskie warunki szokująco luksusowa.

Będzie niepodobna do żadnej innej i jak na polskie warunki szokująco luksusowa. Pracownia KWK Promes Multivillę projektowała od ponad roku. Architekci w końcu zdradzają szczegóły – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Katowicka pracownia KWK Promes rzadko podejmuje się realizowania projektów na zlecenie firm deweloperskich – podkreśla dziennik. Tej, której przedstawiciele zjawili się u nich w ubiegłym roku, jednak nie odmówili. Firma miała otoczoną starymi drzewami działkę w jednym z najlepszych punktów Katowic, tuż obok katowickiej ASP.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 3.12.2009 | 2009-12-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Biała Podlaskalokale użytkowe na sprzedaż powiat Kętrzyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Rojewodomy na sprzedaż gmina Główczycemieszkania na sprzedaż w Sędowiemieszkania na sprzedaż w Chojnowiedomy na sprzedaż w Kaczycach

Deweloperzy

);