Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Można ubiegać się o zwrot części nieruchomości

2009-02-09

Można ubiegać się o zwrot części nieruchomości

Przyjęta przez Senat 5 lutego bez poprawek nowelizacja ustawy o gospodarce nieruchomościami umożliwi ubieganie się o zwrot niewykorzystanej pod inwestycję publiczną części nieruchomości, z której właściciele zostali wywłaszczeni.

Przyjęta przez Senat 5 lutego bez poprawek nowelizacja ustawy o gospodarce nieruchomościami umożliwi ubieganie się o zwrot niewykorzystanej pod inwestycję publiczną części nieruchomości, z której właściciele zostali wywłaszczeni – podaje portal Gazeta.pl.

Jak czytamy dalej, prawo do ubiegania się o zwrot części nieruchomości będzie przysługiwać także użytkownikom wieczystym oraz spadkobiercom. Do tej pory prawo do ubiegania się o zwrot mieli tylko ci, których cała nieruchomość nie została wykorzystana „do realizacji celu publicznego", czyli np. budowy drogi, szkoły czy stadionu. Teraz ustawa trafi do podpisu prezydenta.
 
 

 

Źródło: Gazeta.pl 5.02.2009 | 2009-02-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniahale i magazyny na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Śremskilokale użytkowe na wynajem powiat Goleniowskilokale użytkowe na wynajem gmina Bieruńdomy na wynajem gmina Wilkówdomy na sprzedaż w Kaliscedomy na wynajem w Kalinówcedomy na sprzedaż w Orlej

Deweloperzy

);