Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mokotowska Square otwarty

2011-10-17

Mokotowska Square otwarty

Dawny biurowiec Metalexportu został poddany gruntownej rewitalizacji. Prace zrealizowała firma Yareal Polska.

12 października miało miejsce uroczyste otwarcie budynku biurowego Mokotowska Square. W uroczystości  wzięło udział ponad 150 osób, w tym m.in. przedstawiciele władz miasta, branży nieruchomości, biznesu oraz mediów. Gościem honorowym wydarzenia była Hanna Gronkiewicz-Waltz – prezydent Warszawy.

Dawny biurowiec Metalexportu poddany został gruntownej rewitalizacji. Projekt obejmował odnowienie fasady z lat pięćdziesiątych oraz całkowitą przebudowę wnętrza. Obecnie w Mokotowskiej Square posiada w sumie 8,5 tys. m kw. powierzchni biurowej i 1,1 tys. m kw. lokali o funkcji handlowo – usługowej.

Prace budowlane, które trwały ponad półtora roku, zrealizowała i sfinansowała firma Yareal Polska – właściciel obiektu. Ze względu na zabytkowy charakter budynku, wszystkie działania nadzorował konserwator.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat Toruńskimieszkania na wynajem powiat M. Olsztynmieszkania na wynajem gmina Czarny Bórdomy na wynajem gmina Lubaczówmieszkania na sprzedaż w Brzuśniamieszkania na sprzedaż w Kwiatkowicachmieszkania na wynajem w Glinisce

Deweloperzy

);