Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Modernizacja ulicy Grunwaldzkiej

2011-10-12

Modernizacja ulicy Grunwaldzkiej

Umowa na przebudowę ul. Grunwaldzkiej została podpisana 10 października 2011 r.

Umowa na przebudowę ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu została podpisana 10 października. Działania mają być podjęte na odcinku od ul. Smoluchowskiego do Malwowej. Planowane jest wykonanie dwupasmowej jezdni, którą przed mistrzostwami będzie można się przemieszczać ku ul. Malwowej. Powstanie wtedy północna część ul. Grunwaldzkiej oraz nowa trasa tramwajowa. Kolejny etap prac zacznie się po Euro 2012 i wtedy m.in. wybudowany będzie wiadukt nad III ramą komunikacyjną.

Za prace odpowiedzialne jest konsorcjum w składzie: POL-DRÓG Piła spółka z o. o. oraz TOR-KRAK spółka z o. o. - Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych. Tramwaje standardowo będą kursowały jeszcze do 3 listopada.

Tramwaje standardowo będą kursowały jeszcze do 3 listopada. Przewidywany koszt inwestycji wynosi 109 mln zł. Koniec przedsięwzięcia zaplanowany jest na grudzień 2012 r.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-10-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Dąbrowskimieszkania na wynajem powiat Stalowowolskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Legionowodomy na wynajem gmina Wojaszówkamieszkania na wynajem w Popowiedomy na sprzedaż w Wronowiedomy na wynajem w Bartołdach

Deweloperzy

);