Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Modernizacja Szczepina

2010-01-07

Modernizacja Szczepina

Duże, szare i nieco zapomniane blokowisko w centrum Wrocławia ma zamienić się w nowoczesną dzielnicę.

Duże, szare i nieco zapomniane blokowisko w centrum Wrocławia ma zamienić się w nowoczesną dzielnicę. Obok budynków z wielkiej płyty mają powstać biurowce i apartamentowce – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Największą inwestycję, siedmiopiętrowy biurowiec w kształcie litery L, na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Lubińskiej, wzniesie irański przedsiębiorca Alego Dadressana. Biurowiec Verity Development – jak podaje gazeta – ma być siedzibą najwyższej klasy biur. Przy ul. Ziemowita planowane jest powstanie apartamentowca Mount Blanc Living. Mają też zakończyć się prace przy budowie gmachu na ul. Szczepińskiej. Okolicę ożywi również muzeum sztuki współczesnej, które ma powstać w mieszczącym się w dzielnicy bunkrze.
 
Dzięki nowym inwestycjom Szczepin będzie nie tylko ładniejszy, ale i bardziej funkcjonalny. Na parterach nowych budynków mają mieścić się sklepy oraz lokale usługowe, których teraz tam brakuje – dodaje dziennik.
 

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 5.01.2010 | 2010-01-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Kolbudydomy na sprzedaż powiat Olkuskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łopiennik Górnymieszkania na wynajem gmina Ceków-Koloniamieszkania na sprzedaż w Tereskadomy na wynajem w Adamowicachmieszkania na sprzedaż w Pakosławie

Deweloperzy

);