Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Modernizacja Łazienek Królewskich

2010-02-19

Modernizacja Łazienek Królewskich

Plan remontu najsławniejszego zabytku stolicy – Łazienek Królewskich – jest już gotowy. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na drugą połowę bieżącego roku.

Plan remontu najsławniejszego zabytku stolicy – Łazienek Królewskich – jest już gotowy. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na drugą połowę bieżącego roku – informuje portal NaszeMiasto.pl.

Dyrekcja Pałacu na Wodzie stara się o dofinansowanie remontu ze środków unijnych. Modernizacja zabytku pochłonie około 30 mln zł. Plan oprócz remontu pałacu przewiduje prace na terenie parku łazienkowskiego, w którym wiele obiektów jest w złym stanie – czytamy.
 
 

 

Źródło: NaszeMiasto.pl 18.02.2010 | 2010-02-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadziałki do kupieniadomy na wynajemdomy na wynajem powiat M. Kielcedomy na sprzedaż powiat Słupeckidomy na sprzedaż gmina Bełżecdomy na sprzedaż gmina Reczdomy na sprzedaż w Poniatowiemieszkania na sprzedaż w Starym Bublumieszkania na sprzedaż w Łukówcu

Deweloperzy

);