Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Modernizacja domu kultury

2011-08-01

Modernizacja domu kultury

Dom Kultury w Wilkowie zostanie przebudowany. Przybędzie nowych pomieszczeń i zostanie ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych.

Dom kultury w Wilkowie zostanie przebudowany. Przybędzie nowych pomieszczeń i zostanie ułatwiony dostęp dla osób niepełnosprawnych. Prace związane z przebudową będą kosztować prawie jeden mln zł. Dzięki tej inwestycji odremontowane zostaną m.in. instalacje elektryczne, sanitarne, cieplne, stolarka okienna i drzwiowa, dach, posadzki, podłogi oraz elewacja. Przybędzie nowych sal, będzie kuchnia, budynek zostanie przystosowany do potrzeb niepełnosprawnych.

Do końca listopada zaplanowane jest ukończenie prac w tej części budynku, w której będą się mieścić sale oświatowe. W przyszłym roku odremontowana zostanie sala widowiskowa.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Augustowskimieszkania na sprzedaż powiat Łukowskilokale użytkowe na wynajem gmina Radkówmieszkania na sprzedaż gmina Michałowicemieszkania na wynajem w Jeżewiedomy na sprzedaż w Mortęgachdomy na sprzedaż w Nowym Młynie

Deweloperzy

);