Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mocne wejście w rynek biurowy

2009-10-21

Mocne wejście w rynek biurowy

Międzynarodowy deweloper budujący w Anglii, USA, Izraelu, Rumunii i w Polsce szykuje mocne wejście w rynek biurowy.

Międzynarodowy deweloper budujący w Anglii, USA, Izraelu, Rumunii i w Polsce szykuje mocne wejście w rynek biurowy – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”.

Jak czytamy dalej, firma Concept Development pracuje nad realizacją biurowca na warszawskiej Woli oraz parku biurowego na Bielanach. Jeśli deweloperowi uda się zrealizować swoje zamierzenia, w najbliższych miesiącach powinna ruszyć budowa ponad 50 tys. m kw. biur. Jako pierwsza wystartuje inwestycja na Woli. Biurowiec powstanie przy ulicy Grzybowskiej 87, obok planowanego projektu biurowo-mieszkalnego firmy Ablon, która zamierza na wiosnę 2010 r. rozpocząć pracę nad swoją inwestycją.

Concept Tower to biurowiec mający 15 kondygnacji nadziemnych z trzema podziemnymi kondygnacjami garażowymi, w którym pomieści się niemal 9 tys. m kw. biur – informuje gazeta. Budynek zrealizowany będzie jako biurowiec klasy A z pełnym okablowaniem, systemowym BMS, klimatyzacją, podniesionymi podłogami i otwieranymi oknami. Rozpoczęcie prac nad budową obiektu planowane jest na IV kwartał 2009 r. Realizacja projektu potrwa ok. 18 miesięcy. Co ciekawe, zamiast wynajmować powierzchnię w biurowcu, deweloper zamierza ją sprzedawać.

 

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 20.10.2009 | 2009-10-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażmieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Piaseczyńskimieszkania na sprzedaż powiat Otwockidomy na wynajem gmina Jordanówlokale użytkowe na wynajem gmina Dłutówdomy na wynajem w Byszewo-Wygodziemieszkania na wynajem w Skrbeńskudomy na wynajem w Wielgie

Deweloperzy

);