Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mniejsze ryzyko podwyżki stóp procentowych w kwietniu

2008-04-22

Mniejsze ryzyko podwyżki stóp procentowych w kwietniu

W marcu produkcja wzrosła o zaledwie 0,9 proc. rok do roku. Tak słabe dane mogą odsunąć w czasie kolejną podwyżkę stóp procentowych.

W marcu produkcja wzrosła o zaledwie 0,9 proc. rok do roku. Tak słabe dane mogą odsunąć w czasie kolejną podwyżkę stóp procentowych – informuje „Gazeta Prawna”.

Spowolnienie produkcji przemysłowej było w marcu niższe, niż oczekiwali ekonomiści. I choć za wyhamowanie odpowiadają po części mniejsza liczba dni roboczych i święta wielkanocne, to eksperci są zgodni, że dane mogą skłonić Radę Polityki Pieniężnej (RPP) do powstrzymania się od podwyżki stóp w kwietniu i prawdopodobnie też w maju – czytamy. Eksperci różnią się w opiniach co do tego, czy nieoczekiwane spowolnienie produkcji może być sygnałem spowolnienia gospodarki.

Stopa procentowa może utrzymać się przez kilka miesięcy na poziomie 5,75 proc. – podaje dziennik.

Źródło: „Gazeta Prawna” 21.04.2008 | 2008-04-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Szydłowieckimieszkania na wynajem powiat Przemyskidomy na sprzedaż gmina Sierpcmieszkania na sprzedaż gmina Słubicedomy na wynajem w Bartodziejachmieszkania na sprzedaż w Słokowiemieszkania na sprzedaż w Górce Wąsoskiej

Deweloperzy

);