Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mniej transakcji, choć ceny nie rosną

2007-09-25

Mniej transakcji, choć ceny nie rosną

Mimo wyraźnego spadku liczby zawieranych transakcji, wynikającego z osłabienia popytu, ceny ofertowe mieszkań w największych polskich aglomeracjach utrzymują się na stabilnym poziomie.

Mimo wyraźnego spadku liczby zawieranych transakcji, wynikającego z osłabienia popytu, ceny ofertowe mieszkań w największych polskich aglomeracjach utrzymują się na stabilnym poziomie – informuje „Rzeczpospolita”.

Jak czytamy, przed nami jesień, czyli tradycyjnie okres wzmożonego ruchu na rynku nieruchomości, jednak wszystko wskazuje na to, że zapoczątkowany dwa lata temu wielki boom mieszkaniowy mamy już za sobą i sytuacja się normalizuje. Mieszkania – zarówno te z rynku pierwotnego, jak i wtórnego – nie sprzedają się już na pniu. Klienci mają czas na porównywanie ofert i podejmowanie przemyślanych decyzji.

Stabilizacji na rynku mieszkaniowym towarzyszy zjawisko wyraźnego różnicowania się ofert pod względem cen – twierdzi „Rzeczpospolita”. Kupujący, w zależności od swych możliwości finansowych, mogą wybierać między mieszkaniami o najniższym standardzie w oddalonych od centrum peerelowskich blokowiskach, droższymi mieszkaniami średniej klasy w nowych lub gruntownie wyremontowanych budynkach oraz mającymi nawet kilkakrotnie wyższe ceny luksusowymi apartamentami i lokalami w starych kamienicach.

Źródło: „Rzeczpospolita” 24.09.2007 | 2007-09-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajemmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Pilskidomy na sprzedaż powiat Kamieńskimieszkania na sprzedaż gmina Mały Płockmieszkania na sprzedaż gmina Goleszówmieszkania na sprzedaż w Białym Dunajcudomy na wynajem w Grzybowiemieszkania na sprzedaż w Malwinowo

Deweloperzy

);