Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mniej Amerykanów jest zadłużonych

2010-08-10

Mniej Amerykanów jest zadłużonych

W II kwartale roku zmniejszył się odsetek Amerykanów, którzy są winni bankom więcej niż warte są ich nieruchomości.

W II kwartale tego roku do 21,5 proc. zmniejszył się odsetek Amerykanów, którzy są winni bankom więcej niż warte są ich nieruchomości – informuje „Home Broker Daily”. W trzech pierwszych miesiącach było to 23,3 proc., a rok wcześniej 23 proc. Wpływ na to miała poprawa w zakresie cen nieruchomości, szczególnie w Kalifornii. Specjaliści doszukują się jednocześnie przyczyn także w tym, że wielu z tych, których domy miały niższą wartość od zaciągniętych na ich kupno kredytów, już je straciło. Dlatego „wypadli” ze statystyk.

W Wielkiej Brytanii 45 proc. wynajmujących mieszkania jest przekonanych, że w perspektywie roku będą płacić więcej za czynsz. To o 12 pkt proc. więcej niż rok wcześniej. Obecny kwartał jest 5. z kolei, w którym notowany jest wzrost. Jednocześnie w czerwcu o 1/5 spadła liczba mieszkań na wynajem w porównaniu z sytuacją, jaka była rok wcześniej. Liczba przyznanych kredytów hipotecznych była najniższa od 4 miesięcy.

 

Źródło: „Home Broker Daily” | 2010-08-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Poddębickidomy na wynajem powiat Ełckidomy na sprzedaż gmina Dobradomy na wynajem gmina Boguszów-Gorcemieszkania na wynajem w Sannikachdomy na sprzedaż w Rylewomieszkania na wynajem w Kierpajnach Wielkich

Deweloperzy

);