Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mistrz Ligi Nieruchomości

2008-07-08

Mistrz Ligi Nieruchomości

Po kilkumiesięcznych zmaganiach piłkarze z Ligi Nieruchomości zakończyli kolejną edycję rozgrywek. Mistrzem został Panattonii.

Po kilkumiesięcznych zmaganiach piłkarze z Ligi Nieruchomości zakończyli kolejną edycję rozgrywek. Sezon wiosenny przyniósł drużynom i kibicom mnóstwo emocji. Najważniejsze rozstrzygnięcia zapadły w ostatnim etapie rozgrywek. Do meczu o III miejsce zakwalifikowały się Caelum Development i Reinhold, zaś w finale zagrały Panattonii oraz Emmerson.

W trzeciej edycji wzięło udział 14 drużyn z branży nieruchomości. O ostatecznym wyniku zadecydowały rozgrywki wewnątrzgrupowe, których celem było zakwalifikowanie się do finałów Ligi Nieruchomości. Walka o wyjście z grupy trwała do ostatniej serii spotkań.

Po trzymiesięcznych zmaganiach w grupach ligowych przyszedł czas na wielki finał i mistrza Ligi Nieruchomości. Emmerson, mistrz poprzedniej edycji, nie obawiał się rywala. - Jesteśmy mistrzami i podchodzimy spokojnie do meczu. Wypracowaliśmy skuteczną taktykę i damy z siebie wszystko, żeby osiągnąć cel, jakim jest wygranie meczu i utrzymanie pozycji Mistrza Ligi Nieruchomości – komentował chwilę przed rozpoczęciem meczu finałowego Paweł Dąbrowski, kapitan drużyny Emmerson. Jednak jak się okazało, na boisku nie było już tak prosto. Pierwsze minuty meczu pokazały zdecydowaną przewagę drużyny Panatonii nad Emmerson’em. W 15. minucie Tomasz Rafał strzelił pierwszą bramkę. Dzięki temu koniec pierwszej połowy zrobił się dość nerwowy. Mimo licznych akcji i prób strzelenia piłki w siatkę bramki, ze strony napastników Emmersona pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla Panatonii.

W drugiej połowie Emmerson dokonał kilku zmian w składzie zawodników. Emocje rozpoczęły się w 22. minucie, kiedy to Paweł Zalewski oddał strzał w światło bramki i padł gol prosto w bramkę Jakuba Kempy. Na boisku oraz na trybunach było coraz bardziej gorąco. Jednak z każdą minutą przewaga drużyny Emmerson była coraz wyraźniejsza. Tuż przed gwizdkiem sędziego (39’) Marek Dobrzycki umocnił przewagę swojej drużyny strzelając trzeciego gola. Była to jednocześnie 23. bramka Marka w tej edycji. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla drużyny Panattoni. Tym samym w imponującym stylu Panattoni został mistrzem trzeciej edycji, pokonując zwycięzcę poprzedniej edycji Emmersona. - Stawiliśmy czoła rywalowi, który był groźny i wymagający. Pokazaliśmy, że mamy hart ducha. Nasze zaangażowanie oraz gra zespołowa pokazała, że jesteśmy niezłomni i w trudnych sytuacjach potrafimy wyjść z opresji. Cała drużyna stanęła na wysokości zadania, dzięki temu jesteśmy Mistrzami – podkreślił Marek Dobrzycki, kapitan drużyny Panattoni.

Liga Nieruchomości istnieje od września 2007 roku. Głównym jej celem jest rywalizacja sportowa oraz dobra zabawa między firmami z branży nieruchomościowej. Pracownicy, a zarazem zawodnicy mają niepowtarzalną okazję poznania się zarówno podczas gry na boisku, jak i w czasie gorącego dopingu na trybunach. W tej chwili w lidze uczestniczy 14 firm: Reinhold, Cushman & Wakefield, King Sturge, Knight Frank, Panattoni, DTZ, Jones Lang LaSalle, LHI Leasing Polska, Calem, Emmerson, Colliers, Lambert Smith Hampton, Savills, Maxon.

zdjęcie do oferty
Zwycięska drużyna Panattonii

Źródło: Liga Nieruchomości | 2008-07-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażkamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Iławskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kazimierskimieszkania na sprzedaż gmina Warlubiedomy na wynajem gmina Sępopoldomy na sprzedaż w Szpęgawamieszkania na wynajem w Juszowicachmieszkania na sprzedaż w Łęka Żabiecka

Deweloperzy

);