Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ministerstwo przygotowało wniosek o zwrot VAT

2006-01-07

Ministerstwo przygotowało wniosek o zwrot VAT

Od kilkunastu dni ze strony internetowej Ministerstwa Finansów można pobrać wzór wniosku o zwrot części podatku VAT na materiały budowlane.

Od kilkunastu dni ze strony internetowej Ministerstwa Finansów można pobrać wzór wniosku o zwrot części podatku VAT na materiały budowlane. Nie jest to jednak formularz urzędowy, a przez to podatnicy nie są zobowiązani do korzystania z niego. Ustawa o zwrocie niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym weszła w życie z początkiem roku. Od początku stycznia osoby fizyczne mogą więc składać wnioski o zwrot części podatku. Ma to zrekompensować podwyżkę VAT na materiały budowlane, która nastąpiła po przystąpieniu Polski do UE 1 maja 2004 r. Zwrot obejmie wszystkie faktury wystawione pomiędzy 1 maja 2004 a 31 grudnia 2007 roku.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 1/2006 | 2006-01-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Przasnyskidomy na wynajem powiat Wodzisławskimieszkania na wynajem gmina Grudusklokale użytkowe na sprzedaż gmina Skalbmierzdomy na sprzedaż w Brzustówkudomy na wynajem w Wisznice-Koloniidomy na wynajem w Bierzglin

Deweloperzy

);