Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Minister budownictwa zamierza zlikwidować swój resort

2007-08-31

Minister budownictwa zamierza zlikwidować swój resort

Minister Mirosław Barszcz zapowiedział powrót do stanu sprzed maja 2006 r., kiedy resortem budownictwa zajmowało się Ministerstwo Infrastruktury.

Jak donosi „Gazeta Wyborcza” na czwartkowej konferencji minister Mirosław Barszcz zapowiedział powrót do stanu sprzed maja 2006 r., kiedy budownictwem zajmowało się Ministerstwo Infrastruktury. Jak twierdzi minister, decyzja jest podyktowana względami oszczędnościowymi. Mirosław Barszcz zaproponował też premierowi odwołanie dotychczasowego szefa Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego Marka Naglewskiego, którego ma zastąpić jego dotychczasowy zastępca Robert Dziwiński.

Źródło: Marek Wielgo, „Gazeta Wyborcza” 30.08.2007 | 2007-08-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat Polkowickilokale użytkowe na wynajem powiat Głogowskidomy na wynajem gmina Łysomicelokale użytkowe na wynajem gmina Niedźwiedźmieszkania na wynajem w Chrościniedomy na wynajem w Olszewkumieszkania na sprzedaż w Borki Lipkowskie

Deweloperzy

);