Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miliardowa dotacja dla Krakowa

2006-01-25

Miliardowa dotacja dla Krakowa

W połowie stycznia br. Komisja Wspólnot Europejskich przyznała Krakowowi 3 dotacje na realizację zadań inwestycyjnych. Łączna wartość przyznanych środków wynosi ponad miliard zł.

Jak poinformował krakowski magistrat, w połowie stycznia br. Komisja Wspólnot Europejskich przyznała Krakowowi 3 dotacje na realizację zadań inwestycyjnych. Łączna wartość przyznanych środków wynosi ponad miliard zł. Z tej kwoty 302 mln zostaną przeznaczone na modernizację systemu ciepłowniczego, w tym na wymianę najbardziej zużytych sieci i węzłów ciepłowniczych. Na gospodarkę wodno-ściekową, w tym m.in. na renowację systemu kanalizacyjnego oraz na budowę sieci kanalizacji sanitarnej we wschodnich rejonach miasta przekazanych zostanie 145 mln zł. Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków Płaszów II zostanie dofinansowana kwotą 343 mln zł. W ramach tej inwestycji planowana jest m.in. budowa stacji utylizacji osadów przy oczyszczalni. Inne strategiczne dla Krakowa projekty współfinansowane z funduszy europejskich to m.in.: stworzenie zintegrowanej sieci transportu publicznego (209 mln zł) oraz przebudowa Ronda Ofiar Katynia (110 mln zł).

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 3/2006 | 2006-01-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażinne nieruchomości do kupieniadziałki na wynajemmieszkania na wynajem powiat Zwoleńskidomy na sprzedaż powiat Wągrowieckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Czerwińsk nad Wisłąmieszkania na wynajem gmina Kłajmieszkania na wynajem w Groniemieszkania na wynajem w Nowym Cieszyniemieszkania na wynajem w Kluczniki

Deweloperzy

);