Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkanie nad morzem

2008-06-25

Mieszkanie nad morzem

Mieszkanie tuż nad morzem to marzenie wielu osób, a zarazem ogromny skarb w ofercie dewelopera. Bez względu na koniunkturę zawsze znajdą się chętni na tego typu mieszkania.

Mieszkanie tuż nad morzem to marzenie wielu osób, a zarazem ogromny skarb w ofercie dewelopera. Bez względu na koniunkturę zawsze znajdą się chętni na tego typu mieszkania – podkreśla portal Trojmiasto.pl.

W gdańskim pasie nadmorskim deweloperzy upodobali sobie Jelitkowo, gdzie powstaną: Apartamenty przy Plaży budowane przez NDI oraz Osiedle Nadmorskie – inwestycja Przedsiębiorstwa Budowlanego Trójka, tj. zespół czterech budynków przy ulicy Kaplicznej. W każdym będą tylko 2 mieszkania o powierzchni od 150 do 160 m kw. Mieszkania będą miały balkony i tarasy. Jak czytamy dalej, „Trójka” zamierza także rozbudować Osiedle Nadmorskie II.

W ramach inwestycji Apartamenty przy Plaży planuje się realizację 16 trzykondygnacyjnych budynków. Powstanie 250 mieszkań od 35 do 180 m kw. Budowa ma się rozpocząć w III kwartale bieżącego roku – informuje portal.

Źródło: trojmiasto.pl 23.06.2008 | 2008-06-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pilskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Rybnickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Fajsławicemieszkania na sprzedaż gmina Trzebiatówdomy na sprzedaż w Stanisławicachmieszkania na sprzedaż w Chańkimieszkania na sprzedaż w Kluszewie

Deweloperzy

);