Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkanie marzeń w EXPO XXI

2011-02-10

Mieszkanie marzeń w EXPO XXI

Targi Mieszkań i Domów już 26 i 25 lutego w Warszawie. Wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu.

Targi mieszkaniowe to znakomita alternatywa dla wertowania stosów gazet z ogłoszeniami i żmudnego przeszukiwania portali nieruchomościowych. Już 26. i 27. lutego w hali nr 4 Centrum Expo XXI odbędzie się pierwsza w sezonie edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą najlepszych i największych stołecznych deweloperów. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu.

- Targi Mieszkań i Domów odbywają się w Warszawie już od sześciu lat i przez ten czas wyrobiły sobie pozycję jednaj z najlepszych i najbardziej popularnych targowych imprez nieruchomościowych w stolicy. Tysiące zwiedzających podczas każdej edycji są tego najlepszym dowodem - mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

W imprezie weźmie udział ponad 80 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m.in.: Condobroker Estates & Consulting, Open Lender Polska, Strefa Wnętrza. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Deutsche Bank PBC, Nordea Bank Polska, Raiffeisen Bank Polska, Pekao S.A., PKO BP, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji i porad specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Źródło: KRN.pl | 2011-02-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniagaraże na wynajemdomy na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Kamiennogórskidomy na wynajem powiat Jeleniogórskidomy na sprzedaż gmina Pilchowicedomy na wynajem gmina Sobkówmieszkania na wynajem w Nieradowiedomy na sprzedaż w Nochowiemieszkania na sprzedaż w Czarnym Wielkim

Deweloperzy

);