Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkańcy wyrazili swoje opinie

2011-11-18

Mieszkańcy wyrazili swoje opinie

W Szczecinie zakończyły się konsultacje społeczne, których celem było zbadanie opinii mieszkańców na temat budowy VI etapu obwodnicy śródmiejskiej.

W prowadzonych od sierpnia br. badaniach każdy mieszkaniec mógł wyrazić swój pogląd na temat proponowanych wariantów budowy obwodnicy. Organizatorzy otrzymali 48 opinii od osób prywatnych – w tym 29 opinii pozytywnych, 13 negatywnych i 6 neutralnych. W badaniach wzięło udział także 30 instytucji, podmiotów i organizacji społecznych.

Raport końcowy zostanie sporządzony przez Instytut Rozwoju Regionalnego i opublikowany grudniu. Będzie zawierał dokładny opis wariantów zaproponowanych przez mieszkańców, a także głównego inwestora.

Zakończenie konsultacji z mieszkańcami Szczecina nie jest równoznaczne z rozpoczęciem budowy obwodnicy – miasta nie stać na kolejną inwestycję. Do tej pory w Szczecinie zostały wybudowane cztery odcinki obwodnicy, a piąty, łączący ul. Krasińskiego z ul. Arkońską, jest w trakcie budowy, jego otwarcie zaplanowano na jesień przyszłego roku.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemmieszkania na sprzedażdomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat Gdańskimieszkania na wynajem powiat Kwidzyńskimieszkania na sprzedaż gmina Brodylokale użytkowe na wynajem gmina Przasnyszdomy na sprzedaż w Królachmieszkania na sprzedaż w Skolwitachdomy na sprzedaż w Linówku

Deweloperzy

);