Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkańcy powiedzą, jakich chcą lokali

Magdalena Hojniak | 2019-04-11

Mieszkańcy powiedzą, jakich chcą lokali
Dębica uruchomiła ankietę ws. Mieszkania Plus

Przyszli najemcy „Mieszkań Plus” wypełnią ankietę. Odpowiedzą, jak duże chcieliby mieszkania i czy chcą uzyskać je na własność.

Dębica jest kolejnym miastem, w którym przyszli najemcy „Mieszkań Plus” będą mieli okazję wyrazić swoje oczekiwania względem lokali. Zawarte w ankiecie pytania dotyczą powierzchni mieszkań, a także rodzaju zawartej umowy najmu – czy ma umożliwiać dojście do własności, czy też sam wynajem. Odpowiedzi można udzielać na stronie Dębicy od 10 kwietnia do 10 maja br.

Zaplanowana w Dębicy inwestycja w ramach programu „Mieszkanie Plus” będzie liczyć 200 lokali o średnim metrażu 50 mkw. ze zróżnicowaną liczbą pokoi. Prace budowlane mają się rozpocząć już za kilka miesięcy. Dyrektor w Biurze Realizacji Inwestycji Jarosław Kołodziejczyk podkreślił, że w Dębicy rynek deweloperski jest słabo rozwinięty, TBS nie prowadzi tutaj działalności, a otrzymanie mieszkania komunalnego wymaga kilkuletniego oczekiwania. Jak dodał, na potrzeby programu miasto przekazało bardzo dobrze zlokalizowaną działkę. Powstanie osiedla ma poprawić jakość życia mieszkańców Dębicy, a także przyczynić się do osiedlania się w mieście nowych rodzin.

W sąsiedztwie nowo powstającego osiedla mieszczą się szkoła i przedszkole, a w odległości ok. 700 m znajduje się również dom kultury, aquapark, lodowisko i park miejski.  

Źródło: KRN.pl | 2019-04-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


3

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Ząbkowickimieszkania na wynajem powiat Piskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Dębowa Kłodalokale użytkowe na sprzedaż gmina Szczuczynmieszkania na sprzedaż w Lesie Dębowymdomy na sprzedaż w Pobratymachmieszkania na sprzedaż w Jerce

Deweloperzy

);