Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkańcy doceniają starania

2012-04-04

Mieszkańcy doceniają starania

Dla większej liczby mieszkańców miast-gospodarzy EURO 2012 ważniejsze są inwestycje związane z rozbudową infrastruktury lotniskowej niż sama budowa stadionów.

Instytut Badań Opinii Homo Homini przedstawił wyniki sondażu, przeprowadzonego wśród mieszkańców polskich miast-gospodarzy EURO 2012, który dotyczył zadowolenia z inwestycji prowadzonych przed turniejem.

Okazało się, że zdecydowana większość mieszkańców (Warszawa ok. 79 proc., Wrocław ok. 85 proc., Poznań 75 proc., a Gdańsk ok. 83 proc.) jest zadowolona z faktu, że to właśnie w ich miastach odbywać się będą mecze EURO 2012.

Ponadto okazało się, że mieszkańcy Wrocławia, Poznania i Gdańska bardziej cenią sobie inwestycje związane z rozbudową lotnisk niż samą budowę stadionów. Mimo tego na pytanie czy stadion jest potrzebny miastu ok. 74 proc. mieszkańców stolicy Pomorza odpowiedziało pozytywnie, w Poznaniu odsetek ten wyniósł prawie 77 proc., we Wrocławiu 80 proc., a w Warszawie 86 proc.

Sondaż został przeprowadzony 30 marca br., w każdym mieście o udzielenie odpowiedzi poproszono 500 mieszkańców, którym zadano po pięć pytań.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat Namysłowskimieszkania na sprzedaż powiat Ząbkowickimieszkania na wynajem gmina Zbicznodomy na sprzedaż gmina Barczewomieszkania na sprzedaż w Skarchowiemieszkania na sprzedaż w Gogolewiemieszkania na sprzedaż w Lachowa

Deweloperzy

);