Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkańcy dla własnego miasta

2009-08-07

Mieszkańcy dla własnego miasta

Wiosną tego roku ruszył konkurs „Zielone podwórka” zorganizowany przez fundację All For Planet – zwyciężyły ogródki w Bydgoszczy, Środzie Wielkopolskiej i Bytomiu.

 

Wiosną tego roku ruszył konkurs „Zielone podwórka” zorganizowany przez fundację All For Planet. Zwyciężyły ogródki w Bydgoszczy, Środzie Wielkopolskiej i Bytomiu – czytamy w „Dzienniku Zachodnim”. To napawająca optymizmem akcja, która miała na celu m.in. pokazać społeczeństwu, jak duży wpływ mają oni na kształtowanie przestrzeni miejskiej.
 
Aktywizowani w ten sposób mieszkańcy mieli najpierw zgłosić fundacji propozycje miejsc, które według nich należałoby wyremontować i przerobić na atrakcyjne miejsce pełne zieleni. Następnie zbierano pieniądze na Allegro i przygotowano konkurs, który miał wyłonić zwycięzcę, informuje gazeta. Już niedługo specjalna komisja odwiedzi zwycięskie miejsca i zdecyduje, jakie kwoty zostaną przeznaczone na ich przebudowę – donosi gazeta.

 

Źródło: „Dziennik Zachodni”, 29.07.2009 r. | 2009-08-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Zgorzeleckidomy na sprzedaż powiat Kołobrzeskidomy na wynajem gmina Nieporętdomy na sprzedaż gmina Mokobodymieszkania na sprzedaż w Samborachdomy na wynajem w Smogorówce Dolistowskiejmieszkania na sprzedaż w Darżynku

Deweloperzy

);