Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkać na peryferiach

2007-01-29

Mieszkać na peryferiach

Mimo zimy utrzymuje się zainteresowanie domami. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza bliźniaki, które są przeważnie tańsze od willi.

Mimo zimy utrzymuje się zainteresowanie domami. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza bliźniaki, które są przeważnie tańsze od willi – czytamy na łamach „Rzeczpospolitej”.

Jak wynika z barometru „Rzeczpoolitej", w ciągu minionego roku domy podrożały o 8 – 9 proc. Prognozy na 2007 rok mówią o podwyżkach w granicach 10 – 11 proc.

W wielu regionach kraju, między innymi w Małopolsce, widoczny jest wzrost podaży domów – czytamy. Wybór tego typu nieruchomości jest niemal wszędzie bardzo duży. Ale nie powstrzymuje to postępujących podwyżek cen. Zmiany te są jednak wolniejsze niż w przypadku mieszkań. Domy drożeją ostatnio szybciej również ze względu na wzrost cen materiałów budowlanych.

Z obserwacji pośredników, z którymi rozmawiała „Rzeczpospolita” wynika, że najwięcej klientów poszukuje tanich domów do remontu, albo nowych, ale niewykończonych, a przez to tańszych i dających możliwość dostosowania do własnych potrzeb i gustu. Dużym zainteresowaniem cieszą się też bliźniaki oraz domy małe. Wciąż jednak znajdują się nabywcy willi luksusowych, wybudowanych z nowoczesnych materiałów, wyposażonych w najnowsze rozwiązania techniczne; coraz więcej jest też ofert domów w cenie powyżej jednego miliona złotych.

Źródło: Anna Sielanko, „Rzeczpospolita”, 29.01.2007 | 2007-01-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Braniewskimieszkania na wynajem powiat Przemyskilokale użytkowe na wynajem gmina Nowa Suchadomy na sprzedaż gmina Mrągowomieszkania na sprzedaż w Połomin-Koloniadomy na sprzedaż w Białej Wodziemieszkania na wynajem w Rozmierce

Deweloperzy

);