Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Międzynarodowe targi nieruchomości w Warszawie

2005-11-10

Międzynarodowe targi nieruchomości w Warszawie

Kolejna edycja międzynarodowych targów nieruchomości Meeting Point, przyciągających deweloperów z całej Europy, odbędzie się w Warszawie.

Kolejna edycja międzynarodowych targów nieruchomości Meeting Point, przyciągających deweloperów z całej Europy, odbędzie się w Warszawie. List o współpracy podczas przygotowywania targów podpisali niedawno przedstawiciele warszawskiego samorządu (który ma być patronem targów) oraz organizatorzy imprezy. Targi, uznawane za jedną z najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Europie, odbywały się dotychczas w Cannes, Monachium czy – tak, jak w wypadku tegorocznej edycji – w Barcelonie. Warszawska edycja targów zaplanowana jest na czerwiec przyszłego roku. W tej chwili władze stolicy poszukują miejsca nadającego się pod zorganizowanie wystawy, targów oraz towarzyszących im sympozjów – w sumie ok. 10 tys. m2.

Źródło: | 2005-11-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdomy na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Gorlickilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Bydgoszczlokale użytkowe na sprzedaż gmina Łańcutdomy na wynajem gmina Zaręby Kościelnedomy na sprzedaż w Nowym Skarżyniedomy na sprzedaż w Jeldziniedomy na sprzedaż w Chajdyce

Deweloperzy

);