Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Międzynarodowe Targi Nieruchomości REFE

2005-08-03

Międzynarodowe Targi Nieruchomości REFE

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji REFE (Real Estate for Everyone) to obecnie najbardziej prestiżowa i największa impreza wystawiennicza w Europie Środkowej. O jej standardzie świadczy zwiększający się z każdą edycją udział wystawców i liczba wydawanych akredytacji. Konsekwentna strategia realizowana przez organizatorów od 6 lat sprawiła, że są to jedyne targi w Polsce, na których inwestorzy znajdują ofertę z rynków lokalnych, ponadregionalnych i międzynarodowych. Z kolei wystawcy mogą liczyć na biznesowe kontakty z inwestorami zarówno z Polski, jak i z całego świata.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji REFE (Real Estate for Everyone) to obecnie najbardziej prestiżowa i największa impreza wystawiennicza w Europie Środkowej. O jej standardzie świadczy zwiększający się z każdą edycją udział wystawców i liczba wydawanych akredytacji. Konsekwentna strategia realizowana przez organizatorów od 6 lat sprawiła, że są to jedyne targi w Polsce, na których inwestorzy znajdują ofertę z rynków lokalnych, ponadregionalnych i międzynarodowych. Z kolei wystawcy mogą liczyć na biznesowe kontakty z inwestorami zarówno z Polski, jak i z całego świata. Dynamicznie rośnie udział inwestorów i firm międzynarodowych. Świadczy to o docenieniu ogromnego potencjału rynkowego Europy Środkowej. W wielu opiniach, potwierdza się wysoki stopień skuteczności imprezy: rozmowy handlowe podjęte podczas REFE finalizowane są następnie konkretnymi kontraktami.

Trzynasta edycja REFE odbędzie się w dniach 24-25 września 2005 we Wrocławiu. Po sukcesie wiosennych targów, w których udział wzięło 3280 osób z 1112 firm, instytucji, agencji oraz urzędów miast i gmin, organizatorzy spodziewają się ponad 300 wystawców i blisko 3500 akredytowanych uczestników z całego świata. Na cztery miesiące przed imprezą, powierzchnia wystawiennicza zajęta jest w 40 %. Już podczas poprzednich edycji, z pozytywnym odbiorem uczestników spotkał się podział części wystawienniczej na dwie strefy: Inwestycyjną i Apartamentowo-Rezydencjalną; każda strefa bowiem ma swoich odbiorców. Szczególne miejsce zajmie też oferta terenów i nieruchomości inwestycyjnych zaprezentowanych przez miasta, gminy i regiony gospodarcze. Organizatorzy szacują, że na REFE prezentowanych jest blisko 750 tys. ofert nieruchomości, inwestycji i projektów, poprzez udział bezpośredni oraz otwarte portale internetowe, jak np. największy portal nieruchomości komercyjnych www.com.refe.pl, który umożliwia uczestnikom wprowadzanie i przeglądanie ofert na bieżąco.
Nowością XIII REFE jest Strefa Nieruchomości Pensjonatowo-Turystycznych wraz z ich pełną obsługą.

REFE to również konferencja, która jest odpowiedzią na bieżące potrzeby uczestników rynku nieruchomości i inwestycji. W XIII konferencji przewidziane są trzy główne nurty tematyczne: blok inwestycyjno-finansowy, blok deweloperski oraz panel szkoleniowy z zakresu umiejętności finansowych i psychologii biznesu. Udział najwyższej klasy specjalistów z branży zapewni wysoki poziom merytoryczny wykładów i dyskusji panelowych oraz warsztatów i szkoleń. Według opinii słuchaczy, wystąpienia, polemiki i szkolenia konferencyjne, pozwalają zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Rozmowy podjęte w dyskusjach konferencyjnych są następnie kontynuowane podczas koktajli organizowanych na stoiskach wystawców, a także w mniej formalnej atmosferze, na bankietach.

Trzynastą edycję REFE rozpocznie Opening Party w Casinos Poland, w piątek 23 września, a więc w wieczór poprzedzający oficjalne otwarcie imprezy. W sobotę wieczorem, 24 września, uczestnicy spotkają się w restauracji Dwór Polski na uroczystym bankiecie. Stylowe wnętrza, wysmakowany wystrój sal, wykwintne jedzenie i dobra muzyka, tworzą niepowtarzalny klimat, sprzyjający zarówno rozmowom, jak i zabawie.

Targi Nieruchomości i Inwestycji REFE odbywają się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury RP oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Bieżące informacje, kontakt do Biura Targów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na www.refe.pl lub pod tel. +48 71 341 76 96.

Źródło: | 2005-08-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażhale i magazyny do kupieniagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Kędzierzyńsko-Kozielskimieszkania na wynajem powiat Nowosolskimieszkania na wynajem gmina Książ Wielkopolskidomy na wynajem gmina Gostynindomy na sprzedaż w Padew Narodowamieszkania na wynajem w Strzelnie Klasztornymmieszkania na wynajem w Skępem

Deweloperzy

);