Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Międzynarodowe Targi Nieruchomości REFE

2005-08-03

Międzynarodowe Targi Nieruchomości REFE

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji REFE (Real Estate for Everyone) to obecnie najbardziej prestiżowa i największa impreza wystawiennicza w Europie Środkowej. O jej standardzie świadczy zwiększający się z każdą edycją udział wystawców i liczba wydawanych akredytacji. Konsekwentna strategia realizowana przez organizatorów od 6 lat sprawiła, że są to jedyne targi w Polsce, na których inwestorzy znajdują ofertę z rynków lokalnych, ponadregionalnych i międzynarodowych. Z kolei wystawcy mogą liczyć na biznesowe kontakty z inwestorami zarówno z Polski, jak i z całego świata.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji REFE (Real Estate for Everyone) to obecnie najbardziej prestiżowa i największa impreza wystawiennicza w Europie Środkowej. O jej standardzie świadczy zwiększający się z każdą edycją udział wystawców i liczba wydawanych akredytacji. Konsekwentna strategia realizowana przez organizatorów od 6 lat sprawiła, że są to jedyne targi w Polsce, na których inwestorzy znajdują ofertę z rynków lokalnych, ponadregionalnych i międzynarodowych. Z kolei wystawcy mogą liczyć na biznesowe kontakty z inwestorami zarówno z Polski, jak i z całego świata. Dynamicznie rośnie udział inwestorów i firm międzynarodowych. Świadczy to o docenieniu ogromnego potencjału rynkowego Europy Środkowej. W wielu opiniach, potwierdza się wysoki stopień skuteczności imprezy: rozmowy handlowe podjęte podczas REFE finalizowane są następnie konkretnymi kontraktami.

Trzynasta edycja REFE odbędzie się w dniach 24-25 września 2005 we Wrocławiu. Po sukcesie wiosennych targów, w których udział wzięło 3280 osób z 1112 firm, instytucji, agencji oraz urzędów miast i gmin, organizatorzy spodziewają się ponad 300 wystawców i blisko 3500 akredytowanych uczestników z całego świata. Na cztery miesiące przed imprezą, powierzchnia wystawiennicza zajęta jest w 40 %. Już podczas poprzednich edycji, z pozytywnym odbiorem uczestników spotkał się podział części wystawienniczej na dwie strefy: Inwestycyjną i Apartamentowo-Rezydencjalną; każda strefa bowiem ma swoich odbiorców. Szczególne miejsce zajmie też oferta terenów i nieruchomości inwestycyjnych zaprezentowanych przez miasta, gminy i regiony gospodarcze. Organizatorzy szacują, że na REFE prezentowanych jest blisko 750 tys. ofert nieruchomości, inwestycji i projektów, poprzez udział bezpośredni oraz otwarte portale internetowe, jak np. największy portal nieruchomości komercyjnych www.com.refe.pl, który umożliwia uczestnikom wprowadzanie i przeglądanie ofert na bieżąco.
Nowością XIII REFE jest Strefa Nieruchomości Pensjonatowo-Turystycznych wraz z ich pełną obsługą.

REFE to również konferencja, która jest odpowiedzią na bieżące potrzeby uczestników rynku nieruchomości i inwestycji. W XIII konferencji przewidziane są trzy główne nurty tematyczne: blok inwestycyjno-finansowy, blok deweloperski oraz panel szkoleniowy z zakresu umiejętności finansowych i psychologii biznesu. Udział najwyższej klasy specjalistów z branży zapewni wysoki poziom merytoryczny wykładów i dyskusji panelowych oraz warsztatów i szkoleń. Według opinii słuchaczy, wystąpienia, polemiki i szkolenia konferencyjne, pozwalają zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Rozmowy podjęte w dyskusjach konferencyjnych są następnie kontynuowane podczas koktajli organizowanych na stoiskach wystawców, a także w mniej formalnej atmosferze, na bankietach.

Trzynastą edycję REFE rozpocznie Opening Party w Casinos Poland, w piątek 23 września, a więc w wieczór poprzedzający oficjalne otwarcie imprezy. W sobotę wieczorem, 24 września, uczestnicy spotkają się w restauracji Dwór Polski na uroczystym bankiecie. Stylowe wnętrza, wysmakowany wystrój sal, wykwintne jedzenie i dobra muzyka, tworzą niepowtarzalny klimat, sprzyjający zarówno rozmowom, jak i zabawie.

Targi Nieruchomości i Inwestycji REFE odbywają się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury RP oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Bieżące informacje, kontakt do Biura Targów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na www.refe.pl lub pod tel. +48 71 341 76 96.

Źródło: | 2005-08-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Zwoleńskidomy na sprzedaż powiat Łęczyckimieszkania na wynajem gmina Grębkówmieszkania na wynajem gmina Brzeżnodomy na sprzedaż w Bożęciniemieszkania na sprzedaż w Rzuchowiedomy na sprzedaż w Grotowicach

Deweloperzy

);