Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Międzynarodowe spotkanie inwestorów i ekspertów

2009-11-30

Międzynarodowe spotkanie inwestorów i ekspertów

Międzynarodowe spotkanie inwestorów i ekspertów gospodarczych zdominowane było w tym roku przez problematykę światowego kryzysu gospodarczego.

Międzynarodowe spotkanie inwestorów i ekspertów gospodarczych zdominowane było w tym roku przez problematykę światowego kryzysu gospodarczego.

Nie oddzielajmy projektu Euro 2012 od całości programu inwestycyjnego w kraju – mówił wiceminister infrastruktury Olgierd Dziekoński 27 listopada podczas dwudniowej konferencji CEE Financial Hub w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Międzynarodowe spotkanie inwestorów i ekspertów gospodarczych zdominowane było w tym roku przez problematykę światowego kryzysu gospodarczego. Najważniejszym tematem była specyfika sytuacji w Europie Środkowej i Wschodniej – podaje Ministerstwo Infrastruktury.

Podczas dyskusji na temat inwestycji infrastrukturalnych w Polsce wiceminister Olgierd Dziekoński przyznał, że decyzja o organizacji w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 spowodowała pewne „przesunięcia akcentów" w Programie Budowy Dróg Krajowych i Autostrad. Program będzie realizowany do 2013 r. – zgodnie z perspektywą finansową budżetu UE. W związku z organizacją mistrzostw niektóre inwestycje będą potrzebne wcześniej. Zaznaczył jednak, że po 2012 nie czeka nas „zapaść w inwestycjach". Dodał, że na efekty nowej ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym trzeba poczekać, bowiem takie projekty poprzedzone są analizami alternatywnych sposobów finansowania. Obecnie dostępne są środki europejskie – dlatego inwestorzy chętnie korzystają z takiego sposobu finansowania.

 

 

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury 27.11.2009 | 2009-11-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Przeworskimieszkania na sprzedaż powiat Wejherowskimieszkania na wynajem gmina Wiśniewdomy na wynajem gmina Roźwienicamieszkania na sprzedaż w Ciepłej Pierwszejmieszkania na wynajem w Glisniemieszkania na sprzedaż w Woźnikach

Deweloperzy

);