Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miasto w Twoich rękach

2012-02-27

Miasto w Twoich rękach

24 lutego zainicjowano projekt planistyczny kierowany do osób studiujących gospodarkę przestrzenną na warszawskich uczelniach państwowych.

24 lutego w Centrum Wodnym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbyła się konferencja inicjująca projekt planistyczny „Miasto w Twoich rękach”. Jest on skierowany do osób studiujących gospodarkę przestrzenną na warszawskich uczelniach państwowych.

Celem projektu jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: czy planowanie przestrzeni można sprowadzić do prostego równania: ekonomia + człowiek + prawo + przyroda. Najważniejszy etap przedsięwzięcia to konkurs planistyczny organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SGGW w Warszawie. Do udziału zgłoszono 14 zespołów z trzech uczelni: 5 z Politechniki Warszawskiej, 5 z SGGW oraz 4 z Uniwersytetu Warszawskiego. Ich zadaniem będzie stworzenie planu miejscowego dla wskazanej części dzielnicy Bemowo. Najlepszych na staż zaprosi Miejska Pracownia Planowania Przestrzennego i Strategii Rozwoju.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Tucholskidomy na sprzedaż powiat M. Ostrołękadomy na sprzedaż gmina Jasionówkamieszkania na sprzedaż gmina Bystrzyca Kłodzkadomy na sprzedaż w Szczurawicachmieszkania na wynajem w Wiejkachmieszkania na sprzedaż w Nowej Wsi

Deweloperzy

);